ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Є дві ситуації, з якими стикаються наші клієнти під час переїзду:

  • Ви плануєте переїзд і знаєте точний час подачі авто, краще забронювати авто з вечора, або за день до подачі, обговоривши з оператором всі деталі.
  • Ви не знаєте точного часу, чи немає можливості сказати точно через організаційні питання, — після Вашого дзвінка, замовлення відразу надходить у роботу: оператор бронює авто та шукає вільних вантажників. Час подачі авто в середньому становить 30-40 хвилин. Вантажники приїжджаю на замовлення протягом 1 години.

Час подачі може змінюватись, залежно від ситуації на дорозі, але, у будь-якому випадку, ми завжди попередимо Вас.

У такому випадку оператор попросить у Вас точну назву позиції: модель холодильника, вид технічного обладнання. Найчастіше, інформація про вагу та параметри є у вільному доступі інтернету. На подібні замовлення ми відправляємо найкращих хлопців з величезним досвідом роботи. Прибувши на замовлення, вони точно оцінять вагу позиції і оповістить оператора. Щодо вантажників, іноді краще взяти 4 особи, які впораються за 2 години, ніж двох на 4 години. Вартість замовлення однакова, але час виконання роботи скорочується вдвічі. Детально пояснивши оператору Вашу ситуацію, Ви дасте можливість грамотно підібрати оптимальний варіант і за бюджетом, і за часом.

Нема універсального рішення, кожна ситуація обговорюється в індивідуальному порядку з оператором. Різниця в ціні мікроавтобусів 30 грн (+ 1 метр кузова), тому іноді краще переплатити та убезпечити себе від форс-мажорних ситуацій. Якщо у Вас одна-дві позиції для перевезення ми рекомендуємо орієнтуватися на габарити найбільшої позиції і порівнювати з габаритами кузова (вони вказані на сайті). Якщо позицій багато, потрібно орієнтуватися насамперед на вантажопідйомність авто, габарити та кубатуру. Також варто враховувати особливості місця завантаження та вивантаження, оскільки авто може не мати фізичної можливості проїхати у вузькому дворі. При прорахунку замовлення, наш оператор враховує всі особливості Вашої ситуації та підбирає максимально оптимальний варіант.

Ответ простой, — максимально быстро с сохранением качества работы. В среднем, грузчики выезжают на 2 объекта в день. У нас нет задачи специально оттягивать время, чтобы продлить тариф. Мы заинтересованы в быстром выполнении заказа, чтобы освободить грузчиков для следующих.

Максимально детально описавши ситуацію оператору на початковому етапі, Ви убезпечите себе від зміни вартості виконання замовлення. Не завжди можна оцінити точний час виконання замовлення, оскільки воно може збільшуватися через низку факторів: погодні умови, поломку ліфта або його відсутність, вагу позицій, вузький проїзд у дворі тощо. Ми завжди готові до подібних труднощів, і за роки роботи навчилися чудово з ними справлятися. Щоб мінімізувати їх виникнення, необхідно дати оператору максимально точну інформацію прорахунку.

До стандартного тарифу роботи вантажників не входить транспортування важких позицій, або виконання роботи з відсутністю ліфта. Подібні завдання вимагають певного досвіду, пристосувань та вправ, тому вони оплачуються додатково та обмовляються заздалегідь. Тариф за вагу: вимагає певний розряд вантажника зі спеціальними пристроями, наприклад, ременями. Поверховість: здійснюється енерговитратніше, ніж звичайна робота на одному поверсі або транспортування вантажу на ліфті.

У нас є велика база співробітників (1000+). Люди знаходяться у всіх районах Києва та містах Київської області. При виконанні замовлення, для оператора насамперед пріоритетними вантажниками будуть хлопці з найближчих районів для максимально швидкого виконання замовлення. Але не завжди є вільні люди саме там, де потрібно. Середній час приїзду вантажників 1:00 з моменту оформлення замовлення.

Оплата заказа осуществляется любым удобным для Вас способом по факту выполнения заказа. Расчёт может быть как на карту, так и наличными. Для корпоративных заказов, где оплату будет осуществлять предприятие, мы предоставляем счет-фактуру. ПДВ оплачивает заказчик.

Згідно з нашою статистикою, 99% вантажників приїжджають вчасно або навіть раніше обумовленого часу. Протягом виконання замовлення оператор суворо контролює прибуття і вчасно сповіщає замовника про всі етапи роботи.

Як тільки ми отримуємо дзвінок, оператор одразу починає виконання Вашого замовлення: бронює вантажне авто та підбирає вантажників. У разі скасування замовлення клієнт покриває витрати на подачу авто.

Усі вантажники ретельно відбираються, і за 4 роки роботи ми маємо сформовану базу працівників. В основному, на замовлення виїжджають молоді та міцні хлопці, які розуміють навіщо потрібна робота і як виконати її швидко та якісно, мають цілі в житті, а не чекають на чергову можливість напитися.

Мінімальне замовлення: Для вантажників: 2 години роботи Для вантажного авто: подача + 2 години роботи Це мінімальний час для всіх мувінгових компаній України. Оплата за меншу кількість часу може не покрити супутні витрати на громадський транспорт, бензин і т.п.

Отсчет времени выполнения заказа начинается с момента прибытия сотрудников на объект, и заканчивается когда Вы посчитаете, что вся работа была выполнена. Время, когда сотрудники находятся в дороге между запланированными адресами, также учитывается и оплачивается заказчиком.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

МИ З ВАМИ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ