КВАРТИРНИЙ/ДАЧНИЙ/ОФІСНИЙ ПЕРЕЇЗД

ВІД 200 ГРН/ГОД

ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕЇЗДІВ

ВСІ РОБОТИ ВИКОНУЮТЬСЯ ПІД КЛЮЧ

Для переїзду більше не потрібно витрачати купу часу на пошук відповідної машини, упаковки речей, і найважче транспортування!

Ми виберемо оптимальний розмір машини для Вас, запакуємо та завантажимо Ваші речі, привеземо їх та розставимо в цілості та безпеці на нових місцях.

ТОЧНИЙ ПРОРАХУНОК

Плануючи переїзд, обговоріть усі деталі нашого оператора. У такому разі, він зможе підібрати для Вас оптимальний розмір авто та кількість вантажників. При підборі враховується:

  • Час, за який має бути виконане замовлення (4 вантажники безперечно впораються з переїздом швидше)
  • Бюджет (підбір авто за низькими тарифами, наприклад, газель)
ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕЇЗДІВ
ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕЇЗДІВ

ДОСТУПНІСТЬ У КОЖНОМУ РАЙОНІ КИЄВА І ПЕРЕДМІСТЯ

Ми працюємо цілодобово та без вихідних у всіх районах Києва: Оболонь, Троєщина, Дарниця, Теремки, Голосіїво, Печерськ, Позняки, Шулявка, Сирець, Академмістечко. При переїзді в інше місто чи іншу країну ми зможемо доставити Ваші речі в аеропорт, або на вокзал.

Вантажні перевезення також можливі і в Київській області: Бровари, Буча, Обухів, Ірпінь, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Коцюбинське, Новосілки.

ШВИДКЕ ПРИБУТТЯ

У Cargon X велика база вантажників (700+) та власний автопарк, тому кількість потрібного часу від оформлення замовлення до його виконання максимально коротка — від 30 до 40 хвилин.

Для вантажників та вантажних авто діють також нічні тарифи, що дуже зручно для офісних переїздів або відкриття торгових точок, магазинів у ТЦ.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕЇЗДІВ
ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕЇЗДІВ

Є ПИТАННЯ?

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ