ВИВЕЗЕННЯ БУДСМІТТЯ В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

АВТО ВІД 215 ГРН/ГОД, УТИЛІЗАЦІЯ 100 ГРН/М3

ВИВЕЗЕНЯ БУДСМІТТЯ

ВИВЕЗЕННЯ ТОКСИЧНИХ БУДІВЕЛЬНИХ ВІДХОДІВ

Після заміни вікон, ремонту в квартирі, будь-які старі меблі та навіть старий телевізор.
І як результат – габаритне і часто токсичне сміття. Такі види відходів не призначені для звичайного бака для сміття біля Вашого будинку.

Наші досвідчені водії та вантажники легко справляються з такими завданнями, повністю вирішуючи супутні проблеми самостійно.

ТОЧНИЙ ПРОРАХУНОК

Вартість вивезення сміття розраховується оператором CargonX індивідуально для кожного випадку. У вартість входить: подача вантажного автомобіля, утилізація сміття на сміттєзвалищі, вантажники (за потребою).

Ті, хто стикався з подібною проблемою, знають, що самостійно домовиться з звалищем/полігоном і організувати вивіз непотрібного мотлоху після ремонту, дуже трудомісткий процес. Будівельне сміття забороняється викидати у звичайні баки для сміття біля будинку і, до того ж, у них просто може не вистачити місця.

ВИВЕЗЕНЯ БУДСМІТТЯ
ВИВЕЗЕНЯ БУДСМІТТЯ

ВСІ РОБОТИ ВИКОНУЮТЬСЯ ПІД КЛЮЧ

В автопарку є автомобілі як для вивезення та утилізації невеликого обсягу сміття (газелі та мікроавтобуси), так і для великого (ЗІЛ, КАМАЗ, ГАЗОН).

Рекомендуємо додатково скористатися послугами вантажників. Це максимально скоротить час виконання замовлення та Ваші кошти, оскільки погодинна оплата самоскида досить висока. Вантажники також можуть зібрати дрібне сміття і упаковати його в мішки, для комфортного перевезення.

Саме утилізація сміття оплачується, залежно від: виду сміття (рівень токсичності) та кубатури (орієнтовно 100 грн/куб. метр). Ці параметри оцінюють вантажники та співробітники звалища при прийомі сміття на утилізацію.

Доступність у кожному районі києва та передмістя

Ми працюємо цілодобово та без вихідних у всіх районах Києва: Оболонь, Троєщина, Дарниця, Теремки, Голосіїво, Печерськ, Позняки, Шулявка, Сирець, Академмістечко. При переїзді в інше місто чи іншу країну ми зможемо доставити Ваші речі в аеропорт, або на вокзал.

Вантажні перевезення також можливі і в Київській області: Бровари, Буча, Обухів, Ірпінь, Біла Церква, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Коцюбинське, Новосілки.

ВИВЕЗЕНЯ БУДСМІТТЯ
ВИВЕЗЕНЯ БУДСМІТТЯ

Є ПИТАННЯ?

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ